Dobitnici nagradne igre „KUPUJEMO U KONZUMU“

Nagradna igra Kupujemo u KONZUMU je zaključena i sretni dobitnici su osvojili sljedeće nagrade:

  • KONZUM Poklon karticu za bezbrižnu kupnju tijekom cijele godine u vrijednosti 40.000,00 KN prima DUBRAVKA PRVONOŽAC, 43000 BJELOVAR;
  • KONZUM Poklon karticu za bezbrižnu kupnju tijekom cijelog mjeseca u vrijednosti 1.200,00 KN primaju:

  1. Ivana Kuna, 10290 Zapresic;
  2. Boris Farszky, 10340 Vrbovec;
  3. Marko Gotal, 42000 Varaždin;
  4. Dražen Juranić  , 10090 Zagreb;
  5. Azra Benković, 33515 Orahovica;
  6. Suzana Pižeta, 42243 Maruševec;
  7. JOSIP PAVLOVIC, 21000 Split;
  8. DUŠANKA NOVAK, 40000 ČAKOVEC;
  9. Ana-Marija Belak, 48332 Ždala;
  10. 0kić Mirjana, 40323 Prelog;
  11. MLADEN  STRAHIJA, 40323 PRELOG;
  12. INDIRA SOSTARIC, 53000  Gospić;
  13. Vesna Živčič, 47300 Ogulin;
  14. DIJANA ČAČIĆ KOMADINA, 51550 MALI LOŠINJ;
  15. Ksenija Štivić, 31220 Višnjevac;
  16. Nera Mar, 10000 Zagreb;
  17. Silvijo Sedmak, 10370 Dugo Selo;
  18. Mladen Habunek, 42242 Radovan;
  19. Stjepan Vrbos, 33000 Virovitica;
  20. GRGURIĆ MILAN;
  21. Mijo Žubčić, 10450 Jastrebarsko;
  22. Vesna Kraljev, 23210 Biograd na Moru;
  23. Danijela Paštrović, 23000 Zadar;
  24. Mira Orbanić, 52210 Rovinj;
  25. Renata Vrbos, 33000 Virovitica.

 

  • KONZUM Poklon karticu za bezbrižnu kupnju za cijeli tjedan u vrijednosti 300,00 KN primaju:
  1. Julija Bošnjak, 20355 Opuzen;
  2. Milena Smolić, 10370 Dugo Selo;
  3. Karlo Kovačić, 21317 Čelina;
  4. Zdravka Raguž, 31000 Osijek;
  5. Ivana Barać, 31000 Osijek;
  6. Ištvan Bošnjak, 33520 Slatina;
  7. Gordana Penezić, 44000 Sisak;
  8. Alma Keglević, 31000 Osijek;
  9. Irena Kapović, 23000 Zadar;
  10. Jasminka Hrgarek, 42243 Maruševec;
  11. Margareta Župan, 4928 3 Hraščina-Trgovišće;
  12. Katica Palčok, 31550 Valpovo;
  13. DANIJEL RAKARIĆ, 44415 TOPUSKO;
  14. JASMINKA LAVRENČIĆ, 10040 ZAGREB;
  15. Nina Sitar, 40319 Belica;
  16. Amelija Kekić, 10090 Zagreb;
  17. Ivan Burić, 10000 Zagreb;
  18. Marta Dragun, 21217 Kaštel Štafiić;
  19. Snježana Kovačević, Zagreb;
  20. Martina Radovanić, 10450 Jastrebarsko;
  21. SANJA KOZLOVIĆ, 44000 SISAK;
  22. Martina Vdović, 10000 Zagreb;
  23. Mladen Lujić, 10412 Donja Lomnica;
  24. Brigita Barlek;
  25. Obranić Sonja, 52100 Pula;
  26. Zvjezdana Marković, 10000 Zagreb;
  27. Anita Tandarić, 10431 Sv.Nedelja;
  28. Ante Matekalo, 35000 Slavonski Brod;
  29. Ana Smolić, 10 040 Zagreb;
  30. Kata Ravnjak, 10410 Velika Gorica;
  31. Željko Lukačević, 33520 Slatina;
  32. Damir Posavec, 10370 Dugo Selo;
  33. Šepčić Bibijana, 51000 Rijeka;
  34. Marin Celić, 21000 Split;
  35. Bernardica Posavec, 10370 Dugo Selo;
  36. Stjepan Posavec, 10370 Dugo Selo;
  37. Ljubica Pačarek, 31000 Osijek;
  38. Suzana Cimeša, 53450 Vrsar;
  39. Vinko Brčić, 52100 PULA;
  40. Račun br.:79292/0445/3;
  41. LINDA POBOR, 51266 SELCE;
  42. Stipo Juric, 43500;
  43. Romana Capan, 10000 Zagreb;
  44. Ana Cickovic, Dubrovnik;
  45. Karolina Vuković, 47000 Karlovac;
  46. Draga Srnec         , 40 315 Mursko Središće;
  47. Stjepan Crnić, 10010 Zagreb;
  48. SLAVA TUDIĆ, 48363 PODRAVSKE SESVETE;
  49. BORIS KROLO, 31000 OSIJEK;
  50. Nevenka Strahija, 40320 Donji Kraljevec;
  51. Tea Car Reljac, 51260 Crikvenica;
  52. Alisa Omeragic-Anusic, 10000 Zagreb;
  53. STJEPAN MIRI, BELICA 40319;
  54. Ružica Raff, 31000 Osijek;
  55. Miro Staroveški, 10370 Dugo Selo;
  56. Jure Grubišić, 31000 Osijek;
  57. Radmila Klen, 42000 Varaždin;
  58. Robert Carić, 10370 Dugo Selo;
  59. Željko Hrupacki, 10000 Zagreb;
  60. Galina Galovič, 21000 Split;
  61. Dubravka Rubič, 21317 Lokva rogoznica;
  62. LUCIJA SORIĆ, 23205 BIBINJE;
  63. Krešo Čičin-Šain, 23000 Zadar;
  64. Buktenica Svjetlana, 21210 Solin;
  65. Mirjana Leko, 31000 Osijek;
  66. Goran Bašić         , 10000 Zagreb;
  67. Luka Jurinčić, 51260 Crikvenica;
  68. Monika Tomašević, 34543 Poljana;
  69. Tomislav Raguz, 32100 Vinkovci;
  70. Jadranka Tomić, 32281 Ivankovo;
  71. MILA KURAN, 20350 METKOVIC;
  72. Dijana Bulj, 21230 Sinj;
  73. ZORAN BECK, 12390 Čepin;
  74. Marijana Dajčman, 51557 Cres;
  75. Iva Mihovilić, 51415 Lovran.

 

  • MARS PAKET primaju:
  1. Jasminka Butković, 10 000 Zagreb;
  2. ANTONIJA TRULEC;
  3. Goran Crvelin, 51000 Rijeka;
  4. Darko Pigler, 33 515 Orahovica;
  5. Slobodanka Bajić, 32010 Vukovar;
  6. Dragica Popov, 52470 Umag;
  7. GORDANA MŽIK, 10090 ZAGREB;
  8. Dijana Vinković, 42000 Varaždin;
  9. Marina Koban, Zagreb 10119;
  10. Veljka Kljaić, 31000 Osijek;
  11. Kristina Šetka, 20340 Ploče;
  12. Petra Fekonja, 40305 Nedelišće;
  13. Vlasta Drakulić;
  14. Branka Panic, 32000 Vukovar;
  15. Ljubica Tomrlin, 48350 Đurđevac;
  16. MARICA MARIJANOVIĆ, 51000 Rijeka;
  17. IRENA KAPOVIĆ, 23000 ZADAR;
  18. Nevenka Sinković;
  19. DUNJA  LUČIĆ, 51216  VIŠKOVO;
  20. Dubravka Markus, 49225 Đurmanec;
  21. Ljerka Šimunić, 10000 Zagreb;
  22. SLAĐANA PEULA, 33 000 VIROVITICA;
  23. Jasna Sertić, 48000 Koprivnica;
  24. Adrijana Jurišić, 51244 Grižane;
  25. Zlata Marić, 22300 Knin;
  26. MARIJANA SKENDER-OREB, 21210 SOLIN;
  27. DAVORKA SEVER, 10410 VELIKA GORICA;
  28. Nensi Kolanović Tacović, 23000 Zadar;
  29. Vlatka Ivančević, 21000 Split;
  30. Tomislav Luburić, 10020 Zagreb;
  31. Dragutin Horvat, 10290 Zaprešić;
  32. EMA BARIŠIĆ, 35000 SLAVONSKI BROD;
  33. Aleksandra Vaskova, 10000 Zagreb;
  34. Branka Aleksić, 10 000 Zagreb;
  35. JANJA CVETKOVIĆ, VUGROVEC 10360;
  36. Anita Smolka, 31 000 Osijek;
  37. Vlatka Novosel, 42202 Trnovec;
  38. DUNJA NARANČIĆ, 35400 NOVA GRADIŠKA;
  39. Željko Pilipović, 42000 Varaždin;
  40. MARICA BRAĆ, 31000 OSIJEK;
  41. Vesna Marijanović, Zagreb 10000;
  42. Ivan Budin, 10360 Sesvete;
  43. Silvana Špoljarić, 40324 Goričan;
  44. Tatjana Bjedov, 31000 Osijek;
  45. DAMIR MIHELIĆ  , 52440 POREČ;
  46. Kritina Pašica, 10360 Sesvete;
  47. Ana Ivankovic, 10090 Zagreb;
  48. Tomo Grahovac;
  49. Katarina Rajković, 42000 Varaždin;
  50. Ivana Karlović , 10000 Zagreb;
  51. Snježana Jakopović, 10040 Zagreb;
  52. Andrea ĐURIN KUŠ, 10000 Zagreb;
  53. Janja Galinec,42000 Varaždin;
  54. SLAVEN LIČINA, 44010 Sisak;
  55. Kristina Šaško, 42000 Varaždin;
  56. Ankica Padrenostro, 23000 Zadar;
  57. Gordana Surać, 23000 Zadar;
  58. Danijela Duić, 10040 Zagreb;
  59. Leo Hranilović, 40000 ČAKOVEC;
  60. Silvija Spačal, 10290 Zapŕešić;
  61. Anita Borošak, 10000 ZAGREB;
  62. Ela Galzina, 23000 Zadar;
  63. MILJENKO LUKAČIĆ, 42230 LUDBREG;
  64. Sanja Pavić, 31421 Satnica Đakovačka;
  65. VILIM GAJSKI, 48267 SVETI PETAR OREHOVEC;
  66. Dragana Vuletic, 10000 Zagreb;
  67. Mia Poturica, 10297 Jakovlje;
  68. Sanja Brkić, 48 000 Koprivnica;
  69. Kristina Karabaic Lina;
  70. Rozana Radovcic, 22000 Šibenik;
  71. BORISLAV VINOVRŠKI, 47000 KARLOVAC;
  72. JADRANKO SACHER, 10 000 ZAGREB;
  73. DANIJELA BEHIN, 42000 VARAZDIN;
  74. Eugen Pedić, 51000 Rijeka;
  75. Irena Zdero, 10000 Zagreb;
  76. Vesna Babic;
  77. Nađa Rihamović, 51000 Rijeka;
  78. Blaženka Jerković;
  79. Tanja Budin, Dugo Selo 10370;
  80. Gordana Pintar, 47000 Karlovac;
  81. Mladen  Oto, 40323 Prelog;
  82. Danijela Zaloker , 10290 Zaprešić;
  83. Oskar Palfi, 40315 Mursko Središće;
  84. Anđelka Mikulić, 40000 Čakovec;
  85. Martina Pavic;
  86. Maja Prstac, 47201 Draganić;
  87. Gordana Pavic, 10360 Sesvete;
  88. Sabina Benikovic, 31000 Osijek;
  89. Karolina Petkovic, 35410 Nova Kapela;
  90. Franjo Srnec;
  91. Branka Petrina, 40323 Prelog;
  92. JADRANKA DUVANČIĆ, 23000 ZADAR;
  93. Milosava Vukadin, 21300 Makarska;
  94. Tomica Strahija, 40320 Donji Kraljevec;
  95. Darko Udovičić, 31220 Višnjevac;
  96. Željka Starčević, 31000 Osijek;
  97. Đurđica Udovičić, 31220 Visnjevac;
  98. Daniela Velkovska, Poreč 52440;
  99. Danira Štimac, 47300 Ogulin;
  100. Sinisa Pesun, Sisak.

 

Iskrene čestitke i hvala na povjerenju!

 

« Natrag na popis priloga